NEDEN GREEN LİNE CAR?

Green Line Car Hakkında

1997 yılında ‘Geleceği Koru’ anlayışıyla kurulan Green Line Car, otomotiv yedek parça ürünlerinde kalite ve kusursuzluk anlayışıyla hizmet vermeyi arzu eder. Güven, sürdürülebilirlik ve ürün gamında çeşitlilik ilkeleri çerçevesinde her talebe uygun çözümler üretme arzusunda olan Green Line Car, geride kalan çeyrek asırlık sürede hedefine emin adımlarla yürümeyi başarmıştır.
Dünyaca ünlü otomobil üreticilerinin araçlarıyla uyumlu otomotiv yedek parça üretimini gerçekleştirirken 100.000’den fazla ürünle yedek parça stoku konusunda farkını hissettirir. Ürün gamında motor parçaları, fren parçaları, ısıtma/soğutma parçaları, aydınlatma çözümleri ve kaporta seçenekleri olmak üzere pek çok alternatifle müşterisine kusursuzluğu vaat eder.
Her türden araç için kalite ve kusursuzluğu sunan Green Line Car; Ar-Ge yatırımları sayesinde araçlar için daima daha iyi çözümler geliştirmeyi hedefler. Üstelik bu konuda yakaladığı ivme ile günlük 10.000’den fazla parça sevkiyatı ile ulusal ve uluslararası çapta güvenilen bir marka olmayı başarır!